Zapowiedziano Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 01:07


Kategorie: Newsy

Studio Level 5 ujawniło, że pracuje nad Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy, Znakiem tego nową odsłoną przygodówkowego cyklu, który sprzedał się w Z górą 15,5 mln egzemplarzy. Spektakl zmierza na konsole przenośną Nintendo 3DS jak również urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Prapremiera wersji anglojęzycznej nastąpi w przyszłym roku. Opłaci się zauważyć, że Na przekór zmiany głównego bohatera Rozgrywka zapowiedziana została jako pełnoprawna Prolongata serii Profesor Layton, a Niech Bóg broni Przedstawienie poboczna, A także miało to Lokalizacja w przypadku Layton Brothers Mystery Room.


W Pani Layton zagramy w przyszłym roku - Zapowiedziano Pani Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy - wiadomość - 2016-07-28
W Dama Layton zagramy w przyszłym roku

Na stanowisku głównego bohatera wiadomy z poprzednich odsłon Hershel Layton zostanie zastąpiony Wskroś swoją córkę imieniem Katrielle Layton, Za pomocą przyjaciół nazywaną po prostu Kat. Dramaturgia toczyć się ma w Londynie i większość postaci, jakie spotkamy W trakcie zabawy, będzie zupełnie nowa.

Kat rozpocznie pracę w mieście w celu odnalezienia zaginionego ojca, Ale skąd W dyrdy zyska renomę niekonwencjonalnego, Jednakowoż Dalece skutecznego detektywa. Klientów napędzać Jejku będzie także fakt, że Małolatka podejmie się W zasadzie każdej sprawy, poczynając od zaginionego kota, aż po Dyspozycja odnalezienia sprawcy morderstwa. W śledztwach pomagać Ojoj ma gadający piesek imieniem Sharo.

Spore zmiany mają zajść w mechanizmach rozgrywki. W przeciwieństwie Ku poprzednich odsłon, które koncentrowały się głównie na skomplikowanych łamigłówkach, Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy postawi To znaczy na zabawę detektywistyczną. Uczestniczka będzie musiała prowadzić równolegle Krocie śledztw dotyczących różnorodnych problemów mieszkańców Londynu. Takie rozwiązanie ma zwiększyć Żywość rozgrywki.

Ponadto autorami zagadek są projektanci, którzy wcześniej Niech Bóg broni uczestniczyli w produkcji gier z serii Professor Layton. Tę decyzję wymusiła "żałuję, że" rzeczywistość, gdyż Porządny W czasie łamigłówki w poprzednich odsłonach Akira Taigo zmarł w marcu tego roku.

  1. Oficjalna Przeciwnik gry

Tagi: gry na świecie gry przygodowe Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy Level 5 3DS AND iOS
Skomentuj: