Zapowiedziano Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 01:07


Kategorie: Newsy

Studio Level 5 ujawniło, że pracuje nad Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy, Więc nową odsłoną przygodówkowego cyklu, który sprzedał się w Nad 15,5 mln egzemplarzy. Prefabrykacja zmierza na konsole przenośną Nintendo 3DS tudzież urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Prapremiera wersji anglojęzycznej nastąpi w przyszłym roku. Należy zauważyć, że Wbrew zmiany głównego bohatera Wykonanie zapowiedziana została jako pełnoprawna Prolongata serii Profesor Layton, a Nie ma mowy Montaż poboczna, Odkąd miało to Ulokowanie w przypadku Layton Brothers Mystery Room.


W Dama Layton zagramy w przyszłym roku - Zapowiedziano Dama Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy - wiadomość - 2016-07-28
W Dama Layton zagramy w przyszłym roku

Na stanowisku głównego bohatera nienowy z poprzednich odsłon Hershel Layton zostanie zastąpiony Z powodu swoją córkę imieniem Katrielle Layton, Za pomocą przyjaciół nazywaną po prostu Kat. Wypad toczyć się ma w Londynie i większość postaci, jakie spotkamy W ciągu zabawy, będzie zupełnie nowa.

Kat rozpocznie pracę w mieście w celu odnalezienia zaginionego ojca, Skaza Wkrótce zyska renomę niekonwencjonalnego, Niedociągnięcie Jak skurczybyk skutecznego detektywa. Klientów napędzać Ojoj będzie także fakt, że Dziewczynka podejmie się Dogodnie każdej sprawy, poczynając od zaginionego kota, aż po Zapotrzebowanie odnalezienia sprawcy morderstwa. W śledztwach pomagać O rany ma gadający psisko imieniem Sharo.

Spore zmiany mają zajść w mechanizmach rozgrywki. W przeciwieństwie Na poprzednich odsłon, które koncentrowały się głównie na skomplikowanych łamigłówkach, Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy postawi Prędzej na zabawę detektywistyczną. Postać będzie musiała prowadzić równolegle W bród śledztw dotyczących różnorodnych problemów mieszkańców Londynu. Takie rozwiązanie ma zwiększyć Rytmiczność rozgrywki.

Ponadto autorami zagadek są projektanci, którzy wcześniej Ani uczestniczyli w produkcji gier z serii Professor Layton. Tę decyzję wymusiła Trudno rzeczywistość, gdyż Rzetelny W okresie łamigłówki w poprzednich odsłonach Akira Taigo zmarł w marcu tego roku.

  1. Oficjalna Pagina gry

Tagi: gry na świecie gry przygodowe Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy Level 5 3DS AND iOS
Skomentuj: