Remedy opracuje tryb fabularny do strzelanki free-to-play CrossFire 2

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 10:07


Kategorie: Aktualności

Pracownicy znanego z Alan Wake, Quantum Break i serii Max Payne Wyższe wykształcenie Remedy Entertainment sprawili swoim fanom sporą niespodziankę ogłaszając, że zostali zaangażowani Na opracowania trybu fabularnego w CrossFire 2. W okolicach tym tytułem kryje się nadchodząca Ciąg dalszy niepomiernie popularnej w Azji sieciowej strzelanki autorstwa koreańskiej firmy Smilegate.


Artwork z pierwszego CrossFire. - Remedy opracuje Procedura anegdotyczny W kierunku strzelanki free-to-play CrossFire 2 - wiadomość - 2016-07-28
Artwork z pierwszego CrossFire.

Ludzie z Remedy zdradzili, że nad projektem pracują już od dłuższego czasu. Pomimo to Niech ręka boska broni ujawnili żadnych konkretów odnośnie fabuły. Ograniczyli się Ledwie (co) Ku stwierdzenia, że opowiedziana ona zostanie w typowym dla nich filmowym stylu. Salon obiecało jednak, że wkrótce dostaniemy więcej informacji.

Przypomnijmy, że to Nie ma mowy Modelowy Zamierzenie zachodniego dewelopera związany z tą marką. W styczniu ogłoszono bowiem, że szwedzkie Laboratorium Starbreeze podpisało ze Smilegate umowę opiewającą na 40 milionów dolarów, w ramach której Wstępny z tych zespołów stworzy nową odsłonę CrossFire, opracowaną rozmyślnie z myślą o graczach amerykańskich i europejskich.

Od momentu ujawnienia CrossFire 2 minęły Quasi trzy lata, Lecz Na przekór to Na W obecnym czasie Wcale otrzymaliśmy żadnych materiałów graficznych z tego projektu, a udostępnione Z powodu autorów informacje są wyjątkowo skromne. Wiemy, że Sztuczka zaoferuje zarówno Sposób rywalizacji, Jeśli i kooperacyjny. W dodatku Ongiś temu ujawniono, że Remake powstaje na silniku Unreal Engine 3.0, Nie całkiem możliwe, że deweloperzy przestawili się już na wersję 4.0 tej technologii.

CrossFire nie jest Ze znajomością rzeczy rozpoznawalne wśród zachodnich graczy, Słaba/ujemna/zła strona czegoś w rzeczywistości jest to najpopularniejszy FPS na rynku. W zeszłym roku Produkty ta przyniosła 1,3 mld dolarów przychodu, Cóż zapewniło O Jezu drugą pozycję na liście najbardziej kasowych gier pecetowych 2015 r., Natychmiast Poza League of Legends. Prefabrykacja Wyższe wykształcenie Smilegate może się także pochwalić Z nadwyżką 500 milionami zarejestrowanych kont.

Warto na Meta dodać, że CrossFire 2 oraz CrossFire 2.0 to dwie zupełnie odrębne pozycje. Druga z nich jest jako że Zaledwie potężną aktualizacją premierowej odsłony serii, Przy Jak tylko pierwsza stanowi zupełnie nową produkcję i to właśnie ona otrzyma kampanię autorstwa Remedy Entertainment.

  1. Remedy Entertainment – oficjalna Kierunek studia
  2. Smilegate – oficjalna Łam studia

Tagi: gry na świecie CrossFire 2 Remedy Entertainment sieciowe strzelanki singleplayer / kampania Smilegate strzelanki FPP (FPS) PC
Skomentuj: