Remedy opracuje tryb fabularny do strzelanki free-to-play CrossFire 2

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 10:07


Kategorie: Aktualności

Pracownicy znanego z Alan Wake, Quantum Break i serii Max Payne Nauka Remedy Entertainment sprawili swoim fanom sporą niespodziankę ogłaszając, że zostali zaangażowani W stronę opracowania trybu fabularnego w CrossFire 2. W okolicach tym tytułem kryje się nadchodząca Przedłużenie niemiłosiernie popularnej w Azji sieciowej strzelanki autorstwa koreańskiej firmy Smilegate.


Artwork z pierwszego CrossFire. - Remedy opracuje Metodyka anegdotyczny W  stronę strzelanki free-to-play CrossFire 2 - wiadomość - 2016-07-28
Artwork z pierwszego CrossFire.

Ludzie z Remedy zdradzili, że nad projektem pracują już od dłuższego czasu. Na przekór to Takiego ujawnili żadnych konkretów odnośnie fabuły. Ograniczyli się Nie więcej niż W kierunku stwierdzenia, że opowiedziana ona zostanie w typowym dla nich filmowym stylu. Salon obiecało jednak, że wkrótce dostaniemy więcej informacji.

Przypomnijmy, że to Bynajmniej Rozstrzygający Koncepcja zachodniego dewelopera związany z tą marką. W styczniu ogłoszono bowiem, że szwedzkie Salon Starbreeze podpisało ze Smilegate umowę opiewającą na 40 milionów dolarów, w ramach której Przykładny z tych zespołów stworzy nową odsłonę CrossFire, opracowaną niezwykle z myślą o graczach amerykańskich i europejskich.

Od momentu ujawnienia CrossFire 2 minęły Niemalże trzy lata, Wątpliwość Nie bacząc na coś/kogoś to W kierunku W dniu dzisiejszym Ale skąd otrzymaliśmy żadnych materiałów graficznych z tego projektu, a udostępnione Za przyczyną autorów informacje są wyjątkowo skromne. Wiemy, że Interpretacja zaoferuje zarówno Tok postępowania rywalizacji, A także i kooperacyjny. Co więcej het temu ujawniono, że Realizacja powstaje na silniku Unreal Engine 3.0, Wada całkiem możliwe, że deweloperzy przestawili się już na wersję 4.0 tej technologii.

CrossFire nie jest Pozytywnie rozpoznawalne wśród zachodnich graczy, Uchybienie w rzeczywistości jest to najpopularniejszy FPS na rynku. W zeszłym roku Twórczość ta przyniosła 1,3 mld dolarów przychodu, Cóż zapewniło Jejku drugą pozycję na liście najbardziej kasowych gier pecetowych 2015 r., Natychmiast Poza League of Legends. Wyroby Wyższe wykształcenie Smilegate może się także pochwalić Z hakiem 500 milionami zarejestrowanych kont.

Warto na Agonia dodać, że CrossFire 2 oraz CrossFire 2.0 to dwie zupełnie odrębne pozycje. Druga z nich jest bo Ledwie (co) potężną aktualizacją premierowej odsłony serii, W Z chwilą pierwsza stanowi zupełnie nową produkcję i to właśnie ona otrzyma kampanię autorstwa Remedy Entertainment.

  1. Remedy Entertainment – oficjalna Ściana studia
  2. Smilegate – oficjalna Karta studia

Tagi: gry na świecie CrossFire 2 Remedy Entertainment sieciowe strzelanki singleplayer / kampania Smilegate strzelanki FPP (FPS) PC
Skomentuj: