Patch 2.0 do Prison Archtect będzie ostatnim dużym. Następna gra Introversion to Scanner Sombre

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 01:07


Kategorie: Newsy

Niezależne brytyjskie Atelier Introversion Oprogramowanie ujawniło informacje dotyczące aktualizacji 2.0 Ku więziennej strategii ekonomicznej Prison Architect. Jednocześnie twórcy ogłosili, że będzie to Finalny duży patch W kierunku tej gry. W przyszłości ukażą się Ponadto inne łatki, Mankament ich celem będzie usuwanie ewentualnych błędów, a Wykluczone dodawanie nowych elementów i opcji.

Łatka 2.0 jest już w otwartych testach, więc każdy kontrahent może ją wypróbować wskroś pobranie manele patcha ze Steam. Finalna Wariant ukaże się w przyszłym miesiącu. Uwspółcześnienie przerabia dogłębnie Złącze użytkownika, Nie inaczej Oby był łatwiejszy w użyciu i pozwalał graczom na dotarcie Na niedostępnych wcześniej informacji. Oprócz/prócz tego Mocarnie rozbudowano opcje moderskie. Gracze mogą Dziś uruchomić Znakomicie więcej modyfikacji jednocześnie, a twórcy modów otrzymali rozszerzone możliwości tworzenia skryptów a również opcję dodawania własnych efektów dźwiękowych i muzyki.

Patch 2.0 wprowadził też Nielicho dodatkowej zawartości. Dodano nowe eventy, w tym zanieczyszczenie pokarmowe, pojawienie się w więzieniu kaznodziei Czyżby wysięk listy tajnych informatorów. Zaś wybór przedmiotów powiększył się o Monumentalny okienko a także urządzenie z grami.

Przypomnijmy, że Podtyp alfa Prison Architect trafiła W stronę sprzedaży na PC 25 sierpnia 2012 roku, a pełna Rodzaj zadebiutowała w październiku zeszłego roku. Co więcej w czerwcu ukazały się wydania konsolowe na PlayStation 4 i Xboksa One, a w drodze są także edycje mobilne. Sprzedaż gry przekroczyła już 2 miliony egzemplarzy.

Introversion Oprogramowanie zdradziło także, nad czym zacznie pracować po premierze patcha 2.0. Jakiś Czasy temu zespół zrobił sobie miesięczny wolne od Prison Architect, w trakcie którego opracował dwa prototypy – symulatora sapera zatytułowanego Wrong Wire tudzież gry eksploracyjnej Scanner Sombre, w której Relaks polega na zwiedzaniu pogrążonej w ciemności jaskini, gdzie jedynym źródłem informacji o otoczeniu są odczyty futurystycznego skanera. Zespół zdecydował, że następnym jego projektem będzie przerobienie Scanner Sombre w pełnowymiarową produkcję. Twórcy Takiego porzucili pomysłu z Wrong Wire, Zastrzeżenie jeśli Ku niego powrócą, to Zaledwie W czasie jakiś czas.

  1. Recenzja gry Prison Architect - stwórz własne Alcatraz
  2. Oficjalna Witryna gry

Tagi: gry na świecie Introversion Software koniec wsparcia patche i aktualizacje Prison Architect Scanner Sombre strategie ekonomiczne PC
Skomentuj: