Patch 2.0 do Prison Archtect będzie ostatnim dużym. Następna gra Introversion to Scanner Sombre

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 01:07


Kategorie: Newsy

Niezależne brytyjskie Salon Introversion Program ujawniło informacje dotyczące aktualizacji 2.0 W kierunku więziennej strategii ekonomicznej Prison Architect. Jednocześnie twórcy ogłosili, że będzie to Najgorszy duży patch Na tej gry. W przyszłości ukażą się Dodatkowo inne łatki, Wątpliwość ich celem będzie usuwanie ewentualnych błędów, a Niech ręka boska broni dodawanie nowych elementów i opcji.

Łatka 2.0 jest już w otwartych testach, więc każdy nowonabywca może ją wypróbować na przestrzał pobranie leże patcha ze Steam. Finalna Odmiana ukaże się w przyszłym miesiącu. Nowelizacja przerabia od początku do końca Sprzęg użytkownika, Ma się rozumieć Byle był łatwiejszy w użyciu i pozwalał graczom na dotarcie Na niedostępnych wcześniej informacji. Na dodatek Czytelnie rozbudowano opcje moderskie. Gracze mogą Dzisiaj uruchomić Niewąsko więcej modyfikacji jednocześnie, a twórcy modów otrzymali rozszerzone możliwości tworzenia skryptów jak również opcję dodawania własnych efektów dźwiękowych i muzyki.

Patch 2.0 wprowadził też Dość dużo dodatkowej zawartości. Dodano nowe eventy, w tym skażenie pokarmowe, pojawienie się w więzieniu kaznodziei Azaliż wydzielina listy tajnych informatorów. Zaś wybór przedmiotów powiększył się o Doniosły odbiornik (telewizyjny) a również rozpylacz z grami.

Przypomnijmy, że Typ alfa Prison Architect trafiła W stronę sprzedaży na PC 25 sierpnia 2012 roku, a pełna Klasa zadebiutowała w październiku zeszłego roku. Na dodatek w czerwcu ukazały się wydania konsolowe na PlayStation 4 i Xboksa One, a w drodze są także edycje mobilne. Sprzedaż gry przekroczyła już 2 miliony egzemplarzy.

Introversion Program zdradziło także, nad czym zacznie pracować po premierze patcha 2.0. Jakiś Epoka temu zespół zrobił sobie miesięczny wywczasy od Prison Architect, w trakcie którego opracował dwa prototypy – symulatora sapera zatytułowanego Wrong Wire jak również gry eksploracyjnej Scanner Sombre, w której Gra polega na zwiedzaniu pogrążonej w ciemności jaskini, gdzie jedynym źródłem informacji o otoczeniu są odczyty futurystycznego skanera. Zespół zdecydował, że następnym jego projektem będzie przerobienie Scanner Sombre w pełnowymiarową produkcję. Twórcy Takiego porzucili pomysłu z Wrong Wire, Wszakże jeśli Ku niego powrócą, to Zaledwie W okresie jakiś czas.

  1. Recenzja gry Prison Architect - stwórz własne Alcatraz
  2. Oficjalna Stronica gry

Tagi: gry na świecie Introversion Software koniec wsparcia patche i aktualizacje Prison Architect Scanner Sombre strategie ekonomiczne PC
Skomentuj: