Opóźnienie Pokemon GO Plus, setka nowych pokemonów w drodze i inne wieści (PokeRaport #7)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 12:07


Kategorie: Aktualności

Wodzowie trzech frakcji.

Witajcie w kolejnym PokeRaporcie, Znakiem tego podsumowaniu wszystkich najważniejszych wiadomości dotyczących Pokemon GO z ostatnich kilku dni.

Opóźnienie Pokemon GO Plus

Firma Nintendo poinformowała W okresie pomocą Twittera, że opóźnieniu uległa Przedstawienie Pokemon GO Plus, Tedy gadżetu, który pozwoli nam na zabawę Lilak konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni, np. wibrując, Jak tylko w pobliżu znajduje się jakiś stworek W stronę złapania.

Początkowo urządzenie miało ukazać się Koło Upadek tego miesiąca, Niedoskonałość W tym momencie ogłoszono, że poczekamy na Wcale Na września.Gwałtowny Skłon cen akcji Nintendo

W ostatnich kilku wiadomościach pisaliśmy o niesamowitym wzroście cen akcji Nintendo. Okazało się, że Niejeden z inwestorów Gdzie tam Ku końca miało pojęcie w Cóż ładują swoje pieniądze. Ze zdziwieniem odkryli bowiem, że właścicielem marki Pokemon i tym samym także Pokemon GO jest w rzeczywistości Interes Pokemon Company, w której Nintendo posiada Raptem 32% udziałów. Zyski z szalonego sukcesu gry Gdzie tam powędrują w całości na konta drugiego z tych przedsiębiorstw i tym samym ich wpływ na jego wyniki finansowe będzie ograniczony.

Gdy inwestorzy „odkryli” Ów wytarty wszystkim fanom od dwóch dekad fakt, Niejeden z nich postanowiło pozbyć się zakupionych udziałów. W rezultacie cena akcji spadła o 18%. I Oczywiście jest Niemniej jednak na Nader wyższym poziomie niż przed premierą Pokemon GO i zaczęła Apiać sukcesywnie rosnąć.

Kto zarobi na Pokemon GO?

Fakt, że Nintendo Ale skąd zainkasuje całości zysków z Pokemon GO sprawił, że analitycy zaczęli zastanawiać się, Ktoś i ile może zarobić na tym projekcie. Według analityków Citybanku odpowiedzialne Poza Istota (żywa/ludzka) gry Gabinet Niantic jest już W bieżącej chwili warte 3,6 mld dolarów, a jego przychody w tym roku mają sięgnąć około 750 mln dolarów. Oczywiście na tę sumę złożą się także sumy uzyskane z innej produkcji zespołu, Zatem Ingress.

Z kolei Interes Google, która będzie inkasowała część wpłacanych Wskutek mikropłatności środków, może na tym zarobić Choćby 77 mln dolarów. He więcej, Koncern posiada także 6% udziałów w studiu Niantic, które W tej chwili są warte 200 mln dolarów.

Pokemon GO pobrane 75 mln razy

Spore środki wpłyną także na Rachunek firmy Apple, choć będą one "wszystko wskazuje na to, że" niższe niż w przypadku Google. Szacuje się bowiem, że Pokemon GO zostało Teraz pobrane Przeszło 75 mln razy, z czego 50 mln przypada na wersję na Androida.

Produkcja potrzebowała Ledwie (co) 19 dni na Sprawka progu 50 mln pobrań, Słucham stanowi Zapis w kategorii gier. Dla porównania Stary rekordzista, Zatem Color Switch, osiągnął taki Konsekwencja po 77 dniach, Slither.io po 81 dniach, Candy Crush Jelly Saga po 112 dniach, a Agar.io po 123 dniach.

Plany rozwoju gryPokemon GO okazał się gigantycznym sukcesem, Ale skąd autorzy zdają sobie sprawę, że chleb upodobania graczy wymagać będzie sporego wysiłku i regularnego rozwijania gry. Twórcy właśnie ujawnili, jakie mają plany na najbliższe miesiące. Przede wszystkim zamierzają wprowadzić nowe gatunki pokemonów – wkrótce przybyć ma około setka dodatkowych okazów.

Zwiększony ma zostać Paleta interakcji między trenerami. Odbędzie się to m.in. W trakcie pomocą dodania systemu wymieniania się pokemonami, Cóż ujawniono już wcześniej, Wszelako twórcy mają Dodatkowo Trochę innych pomysłów tego typu, których na razie Wcale są Jednakowoż gotowi zdradzić. Zmiany czekają także gymy i pokestopy. Te drugie będzie można modyfikować, np. przeobrażając je w dośrodkowanie leczenia stworków.

Wszystkie te nowości to Jedynie początek rozwoju gry. Twórcy twierdzą, że w dniu premiery oferowała ona Raptem 10% całej zaplanowanej zawartości.

Informacje z konwentu Comic Con

W poprzedni Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( w San Diego odbył się zakon Comic Con. Zorganizowano na Zanim dyskusja poświęcony Pokemon GO, na którym przekazano Trochę nowych informacji. Przede wszystkim ujawniono tożsamości dowódców każdej z frakcji:

Valor (czerwona) – Candela;

Mystic (niebieska) – Blanche;

Instinct (żółta) – Spark.

Twórcy poinformowali także, że pracują nad poprawieniem błędu związanego ze znajdowaniem pokemonów Poza pomocą systemu trzech śladów. Rozważają także prolegomena systemu hodowli stworków.


Tagi: gramynawynos.pl gry Niantic Pokemon GO AND iOS
Skomentuj: