Opóźnienie Pokemon GO Plus, setka nowych pokemonów w drodze i inne wieści (PokeRaport #7)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 12:07


Kategorie: Aktualności

Wodzowie trzech frakcji.

Witajcie w kolejnym PokeRaporcie, Tedy podsumowaniu wszystkich najważniejszych wiadomości dotyczących Pokemon GO z ostatnich kilku dni.

Opóźnienie Pokemon GO Plus

Firma Nintendo poinformowała W trakcie pomocą Twittera, że opóźnieniu uległa Przedstawienie Pokemon GO Plus, Tedy gadżetu, który pozwoli nam na zabawę Lilak konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni, np. wibrując, Kiedy w pobliżu znajduje się jakiś stworek W stronę złapania.

Początkowo urządzenie miało ukazać się W okolicach Dokończenie tego miesiąca, Minus W tej chwili ogłoszono, że poczekamy na Niech ręka boska broni W stronę września.Gwałtowny Obniżka cen akcji Nintendo

W ostatnich kilku wiadomościach pisaliśmy o niesamowitym wzroście cen akcji Nintendo. Okazało się, że Niejeden z inwestorów Pod żadnym pozorem Ku końca miało pojęcie w Hę ładują swoje pieniądze. Ze zdziwieniem odkryli bowiem, że właścicielem marki Pokemon i tym samym także Pokemon GO jest w rzeczywistości Biznes Pokemon Company, w której Nintendo posiada Tylko 32% udziałów. Zyski z szalonego sukcesu gry Gdzie tam powędrują w całości na konta drugiego z tych przedsiębiorstw i tym samym ich wpływ na jego wyniki finansowe będzie ograniczony.

Gdy inwestorzy „odkryli” Ów okrzyczany wszystkim fanom od dwóch dekad fakt, Niejeden z nich postanowiło pozbyć się zakupionych udziałów. W rezultacie cena akcji spadła o 18%. I Pewnie jest Aliści na Wielce wyższym poziomie niż przed premierą Pokemon GO i zaczęła Powtórnie krok po kroku rosnąć.

Kto zarobi na Pokemon GO?

Fakt, że Nintendo Wykluczone zainkasuje całości zysków z Pokemon GO sprawił, że analitycy zaczęli zastanawiać się, Któż i ile może zarobić na tym projekcie. Według analityków Citybanku odpowiedzialne W okresie Śmiertelnik gry Laboratorium Niantic jest już Współcześnie warte 3,6 mld dolarów, a jego przychody w tym roku mają sięgnąć około 750 mln dolarów. Oczywiście na tę sumę złożą się także sumy uzyskane z innej produkcji zespołu, Wobec tego Ingress.

Z kolei Korporacja Google, która będzie inkasowała część wpłacanych Poprzez mikropłatności środków, może na tym zarobić Choćby 77 mln dolarów. Słucham więcej, Kompania posiada także 6% udziałów w studiu Niantic, które Aktualnie są warte 200 mln dolarów.

Pokemon GO pobrane 75 mln razy

Spore środki wpłyną także na Rachunek firmy Apple, choć będą one Prawdopodobnie niższe niż w przypadku Google. Szacuje się bowiem, że Pokemon GO zostało W tej chwili pobrane Nad 75 mln razy, z czego 50 mln przypada na wersję na Androida.

Produkcja potrzebowała Raptem 19 dni na Przewinienie progu 50 mln pobrań, Słucham stanowi sukces w kategorii gier. Dla porównania Przeszły rekordzista, Tedy Color Switch, osiągnął taki Produkt po 77 dniach, Slither.io po 81 dniach, Candy Crush Jelly Saga po 112 dniach, a Agar.io po 123 dniach.

Plany rozwoju gryPokemon GO okazał się gigantycznym sukcesem, Niedociągnięcie autorzy zdają sobie sprawę, że egzystencja pasja graczy wymagać będzie sporego wysiłku i regularnego rozwijania gry. Twórcy właśnie ujawnili, jakie mają plany na najbliższe miesiące. Przede wszystkim zamierzają wprowadzić nowe gatunki pokemonów – wkrótce przybyć ma około setka dodatkowych okazów.

Zwiększony ma zostać Obręb interakcji między trenerami. Odbędzie się to m.in. Zbyt pomocą dodania systemu wymieniania się pokemonami, He ujawniono już wcześniej, Jednakże twórcy mają Poza tym Trochę innych pomysłów tego typu, których na razie Bynajmniej są Mimo wszystko gotowi zdradzić. Zmiany czekają także gymy i pokestopy. Te drugie będzie można modyfikować, np. przeobrażając je w dośrodkowanie leczenia stworków.

Wszystkie te nowości to Ledwie (co) początek rozwoju gry. Twórcy twierdzą, że w dniu premiery oferowała ona Ledwie (co) 10% całej zaplanowanej zawartości.

Informacje z konwentu Comic Con

W przedwczorajszy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( w San Diego odbył się klasztor Comic Con. Zorganizowano na Zanim sonda poświęcony Pokemon GO, na którym przekazano Parę nowych informacji. Przede wszystkim ujawniono tożsamości dowódców każdej z frakcji:

Valor (czerwona) – Candela;

Mystic (niebieska) – Blanche;

Instinct (żółta) – Spark.

Twórcy poinformowali także, że pracują nad poprawieniem błędu związanego ze znajdowaniem pokemonów W okresie pomocą systemu trzech śladów. Rozważają także katechizm systemu hodowli stworków.


Tagi: gramynawynos.pl gry Niantic Pokemon GO AND iOS
Skomentuj: