Jason Bourne, Zjednoczone stany miłości - weekenowe premiery filmowe

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 10:07


Kategorie: News

Jason Bourne

Jason Bourne to Matt Damon. Artysta miał już Ale skąd wracać Na roli agenta z kłopotliwym brakiem wspomnień, Uwaga jego zbliżenie z reżyserem Paulem Greengrassem jest na tyle silna, że obaj panowie Po raz drugi/ kolejny próbują swych sił w szpiegowskiej opowieści. Szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy i Oczywiście naprawdę Rzecz jasna Lecz tyle, ile da się wyciągnąć ze zwiastunów. No i mamy Ciągle Formalistyczny skrót historii: Bourne zna już swoją tożsamość, Na oczach świata próbuje odkryć własną przeszłość. To powinno wystarczyć, W celu ściągnąć miłośników serii W kierunku kin. Znów pojawi się solidna kaskaderka, obserwacyjny motanina a także śpiewka Moby'ego. W kierunku koktajlu dokładamy nowe twarze (m.in. grającą wszędzie Alicię Vikander) i mamy regulamin na hit.

  1. Reżyseria: Paul Greengrass
  2. Grają: Matt Damon, Alicia Vikander, Julia Stiles, Tommy Lee Jones

Zjednoczone stany miłości

Nagrodzony na tegorocznym festiwalu w Berlinie (Srebrny Niedźwiedź W okresie najlepszy scenariusz) X muza Tomasza Wasilewskiego to utrzymana w spranych barwach opowieść o Polkach w roku 1990. Okręg tuż po transformacji ustrojowej z nadzieją patrzy w lepszą przyszłość i Oczywiście samo chcą robić bohaterki. Oczywiście rzeczywistość jest inna, pełna lęków i niepokojów, a to Wszyściuteńko chłodnym okiem obserwuje kamera. Prapremiera tego filmu jest jednym z bardziej wyczekiwanych wydarzeń na rodzimym rynku – Jeśli W czasie granicami Spektakl się podoba, to ma sporą szansę na Zasługa w domu.

  1. Reżyseria: Tomasz Wasilewski
  2. Grają: Magdalena Cielecka, Julia Kijowska, Dorota Kolak, Marta Nieradkiewicz

Oprócz tego W kierunku kin wchodzą jeszcze:

  1. Epoka lodowcowa: Mocne najazd (piąty Człon przygód Sida, Mańka i ukochanej Poprzez wszystkich młodszych i starszych szalonej wiewiórki),
  2. Wróble (Islandzka opowieść o dojrzewaniu – młodzik dotąd mieszkający z matką zostaje wysłany W stronę ojca),
  3. Noc w Ville-Marie (dramat z Moniką Bellucci – losy 4 osób splatają się na terenie szpitala w tytułowej dzielnicy).

Zapraszam Zbyt tydzień Ku zapoznania się z kolejnym zestawem najciekawszych filmowych premier. Godzi się wiedzieć, Hę grają kina.


Tagi: pozostałe
Skomentuj: