Jason Bourne, Zjednoczone stany miłości - weekenowe premiery filmowe

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 10:07


Kategorie: News

Jason Bourne

Jason Bourne to Matt Damon. Interpretator miał już Skądże (znowu) wracać Ku roli agenta z kłopotliwym brakiem wspomnień, Feler jego bliskość z reżyserem Paulem Greengrassem jest na tyle silna, że obaj panowie Z powrotem próbują swych sił w szpiegowskiej opowieści. Szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy i Jak najbardziej naprawdę Jest oczywiste Nie więcej niż tyle, ile da się wyciągnąć ze zwiastunów. No i mamy Wciąż Rządowy skrót historii: Bourne zna już swoją tożsamość, Aktualnie próbuje odkryć własną przeszłość. To powinno wystarczyć, Celem ściągnąć miłośników serii W stronę kin. Na nowo pojawi się solidna kaskaderka, konfidencki krętanina a również szanta Moby'ego. Na koktajlu dokładamy nowe twarze (m.in. grającą wszędzie Alicię Vikander) i mamy kanon na hit.

  1. Reżyseria: Paul Greengrass
  2. Grają: Matt Damon, Alicia Vikander, Julia Stiles, Tommy Lee Jones

Zjednoczone stany miłości

Nagrodzony na tegorocznym festiwalu w Berlinie (Srebrny Niedźwiedź Poza najlepszy scenariusz) Wideofilm Tomasza Wasilewskiego to utrzymana w spranych barwach opowieść o Polkach w roku 1990. Brzeg tuż po transformacji ustrojowej z nadzieją patrzy w lepszą przyszłość i Prawda samo chcą robić bohaterki. Oczywiście rzeczywistość jest inna, pełna lęków i niepokojów, a to Wsio chłodnym okiem obserwuje kamera. Prapremiera tego filmu jest jednym z bardziej wyczekiwanych wydarzeń na rodzimym rynku – Jak tylko Zbyt granicami Dorobek się podoba, to ma sporą szansę na Zdobycz w domu.

  1. Reżyseria: Tomasz Wasilewski
  2. Grają: Magdalena Cielecka, Julia Kijowska, Dorota Kolak, Marta Nieradkiewicz

Oprócz tego W kierunku kin wchodzą jeszcze:

  1. Epoka lodowcowa: Mocne klaps (piąty Fragment przygód Sida, Mańka i ukochanej Za pomocą wszystkich młodszych i starszych szalonej wiewiórki),
  2. Wróble (Islandzka opowieść o dojrzewaniu – podrostek dotąd mieszkający z matką zostaje wysłany W kierunku ojca),
  3. Noc w Ville-Marie (dramat z Moniką Bellucci – losy 4 osób splatają się na terenie szpitala w tytułowej dzielnicy).

Zapraszam W okresie tydzień Na zapoznania się z kolejnym zestawem najciekawszych filmowych premier. Opłaci się wiedzieć, Cóż grają kina.


Tagi: pozostałe
Skomentuj: