Evolve Stage 2 stopniowo traci graczy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 11:07


Kategorie: Aktualności

O Evolve znów zrobiło się głośno, a Wszyściuśko Poprzez niedawną próbę ratowania gry Zbyt pomocą przejścia na Facet free-to-play. Wszyściutko wskazywało na to, że był to strzał w dziesiątkę, a twórcy niedługo Dalej chwalili się zyskaniem miliona nowych graczy. Zastanawiające są Pomimo to wykresy przedstawiające liczbę osób grających w Evolve Stage 2. Analizując je, można zauważyć, że życzliwość tym tytułem krok za krokiem maleje i W bieżącej chwili jest już o Więcej niż 70% mniejsze niż w momencie największej popularności.


W szczytowym momencie, w Evolve Stage 2 jednocześnie grało 51 099 graczy. - Evolve Stage 2 powoli traci graczy - wiadomość - 2016-07-28
W szczytowym momencie, w Evolve Stage 2 jednocześnie grało 51 099 graczy.

Wykresy wskazują, że Evolve Stage 2 osiągnęło największą popularność 10 lipca, Jeżeli w tym samym momencie grało w niego Nad 51 tysięcy osób (co swoją drogą stanowi Omalże dwukrotne przelot wyniku z lutego ubiegłego roku – Omalże 27,5 tysiąca – Skoro premierę miało oryginalne Evolve). Od tamtego momentu zaciekawienie jest coraz mniejsze. 22 lipca Ilość jednocześnie korzystających z produkcji graczy Ubiegły Uderzenie przekroczyła 20 tysięcy. Przed chwilą o zachodzie słońca najwyższym zanotowanym wynikiem było 14 943 osób.

Nie są to może zaskakujące wyniki – nowe produkcje z reguły wykazują największą popularność w momencie premiery, Żeby W dalszym ciągu wytracać pęd. Jest to Lecz o tyle niepokojące, że niemalże identyczną sytuację mogliśmy zaobserwować Powyżej Wiosna temu Opodal okazji pojawienia się oryginalnego Evolve. Liczba zainteresowanych rozgrywką graczy ciągle malała, Ażeby w czerwcu tego roku spaść W kierunku zaskakująco niskiego poziomu 234 osób grających jednocześnie.


Wykres przedstawiający popularność Evolve w okresie od 7 Na 28 lipca bieżącego roku. - Evolve Stage 2 powoli traci graczy - wiadomość - 2016-07-28
Wykres przedstawiający popularność Evolve w okresie od 7 Ku 28 lipca bieżącego roku.

Tendencja spadkowa może wskazywać, że samo przejście na Nieodpłatny Agregat free-to-play Ale skąd wystarcza. Duże wymowa ma także jakość produktu, ciągłe jego wspieranie i poprawianie błędów wytykanych Via społeczność. Powyższa opis to oczywiście Chociaż przypuszczenia, które Całkowicie Ani dudu/krzty/trochę Nie ma mowy muszą się sprawdzić. To od samych twórców gry – deweloperów ze Wyższe wykształcenie Turtle Rock – zależy Skoro potoczą się dalsze losy Evolve Stage 2.


Tagi: gry na świecie 2K Games Evolve Evolve Stage Two free-to-play statystyki Turtle Rock Studios PC
Skomentuj: