Evolve Stage 2 stopniowo traci graczy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 11:07


Kategorie: Aktualności

O Evolve znów zrobiło się głośno, a Wszyściuśko Za przyczyną niedawną próbę ratowania gry Podczas pomocą przejścia na Makieta free-to-play. Wsio wskazywało na to, że był to strzał w dziesiątkę, a twórcy niedługo W dalszym ciągu chwalili się zyskaniem miliona nowych graczy. Zastanawiające są Wszelako wykresy przedstawiające liczbę osób grających w Evolve Stage 2. Analizując je, można zauważyć, że Życzliwość tym tytułem stadialnie maleje i Dziś jest już o Przeszło 70% mniejsze niż w momencie największej popularności.


W szczytowym momencie, w Evolve Stage 2 jednocześnie grało 51 099 graczy. - Evolve Stage 2 sukcesywnie traci graczy - wiadomość - 2016-07-28
W szczytowym momencie, w Evolve Stage 2 jednocześnie grało 51 099 graczy.

Wykresy wskazują, że Evolve Stage 2 osiągnęło największą popularność 10 lipca, Skoro w tym samym momencie grało w niego Z nadwyżką 51 tysięcy osób (co swoją drogą stanowi Nieomal dwukrotne profit wyniku z lutego ubiegłego roku – Niemalże 27,5 tysiąca – (podczas) gdy premierę miało oryginalne Evolve). Od tamtego momentu Dociekliwość jest coraz mniejsze. 22 lipca Ilość jednocześnie korzystających z produkcji graczy Finiszowy Sytuacja przekroczyła 20 tysięcy. Poprzedniego dnia wieczorową porą najwyższym zanotowanym wynikiem było 14 943 osób.

Nie są to może zaskakujące wyniki – nowe produkcje z reguły wykazują największą popularność w momencie premiery, Żeby Następnie wytracać pęd. Jest to Choć o tyle niepokojące, że niemalże identyczną sytuację mogliśmy zaobserwować Przeszło Wiosna temu Wobec okazji pojawienia się oryginalnego Evolve. Liczba zainteresowanych rozgrywką graczy ciągle malała, W celu w czerwcu tego roku spaść W kierunku zaskakująco niskiego poziomu 234 osób grających jednocześnie.


Wykres przedstawiający popularność Evolve w okresie od 7 Ku 28 lipca bieżącego roku. - Evolve Stage 2 z wolna traci graczy - wiadomość - 2016-07-28
Wykres przedstawiający popularność Evolve w okresie od 7 W stronę 28 lipca bieżącego roku.

Tendencja spadkowa może wskazywać, że samo przejście na Gratisowy Odmiana free-to-play Bynajmniej wystarcza. Duże prestiż ma także jakość produktu, ciągłe jego wspieranie i poprawianie błędów wytykanych Poprzez społeczność. Powyższa komentarz to oczywiście Zaledwie przypuszczenia, które Na stałe Dosyć Wcale muszą się sprawdzić. To od samych twórców gry – deweloperów ze Wyższe wykształcenie Turtle Rock – zależy Jeśli potoczą się dalsze losy Evolve Stage 2.


Tagi: gry na świecie 2K Games Evolve Evolve Stage Two free-to-play statystyki Turtle Rock Studios PC
Skomentuj: